ROWERY

 Logo KELLYS BICYCLES 2012 red white     MERIDA LOGO PORTRAIT 14 RGB RZ

Sklep rowerowy – sprzedaż i serwis

Sklep rowerowy Hemat to miejsce, w którym o rowerach wiedzą wszystko i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami. Rowerami zajmujemy się od 1993 roku. Ta wieloletnia styczność ze światem rowerów pozwoliła nam w zdobyciu kwalifikacji umożliwiających skuteczne doradztwo i pomoc klientom przy zakupie wymarzonego roweru.

Jak wybrać odpowiedni rower?

To pytania nurtuje zawsze osoby, które chcąc zakupić nowy rower. Stają wówczas w obliczu szerokiej oferty firm rowerowych. Bogaty wybór rowerów różnej kategorii i specjalizacji może zawrócić w głowie.  Najpierw musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie, po jakim terenie chcemy poruszać się na rowerze i jak go użytkować? Czy ma to być rower miejski, rower górski Rower, trekkingowy, rekreacyjny czy wyczynowy  itp.?  Jeśli już podejmiemy decyzję, to warto ją skonsultować w naszym sklepie z rowerami i poradzić się specjalisty. Pomoże on zweryfikować nasze wyobrażenie i oczekiwania, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomoże w wyborze odpowiedniego roweru. Ważny jest również dobór właściwego roweru do wieku i płci użytkownika oraz dopasowanie odpowiedniego rozmiaru roweru.

Dlaczego warto u nas kupować rowery?

Jesteśmy doświadczonym sprzedawcą, przed którym rowery nie kryją żadnych tajemnic. Doskonale orientujemy się w potrzebach klientów i zawsze z ochotą pomagamy im w wyborze wymarzonego pojazdu. Doradzimy rodzaj roweru, zaproponujemy odpowiedni osprzęt oraz dobierzemy właściwy rozmiar. Dysponujemy bardzo szerokim wyborem rowerów różnych typów, dzięki temu możemy dopasować model roweru do Państwa możliwości finansowych. Wykonujemy także usługi serwisu i naprawy rowerów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży rowerów. Zachęcamy do prześledzenia oferty części do rowerów Części i Akcesoria

i akcesoriów oraz do korzystania z serwisu i naprawy rowerów. Liczymy na kontakt i chętnie odpowiadamy na Państwa pytania i wątpliwości. Klientów z Łodzi zapraszamy na zakupy bezpośrednio do nas na ul. Rzgowską 33, zaś klientów spoza Łodzi zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Oferujemy atrakcyjne ceny i dajemy możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych wszystkimi kartami płatniczymi (nie dotyczy promocji, wyprzedaży oraz usług serwisowych).

 

KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ NASZYCH ROWERÓW:

 

MTB GÓRSKIE

CROSSOWE / TREKKINGOWE

MIEJSKIE

SZOSOWE

DZIECIĘCE

 

 

 

 

 

Kontakt

Sklep rowerowy Hemat mieści się w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 33. Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do zakupu nowych pojazdów. Jeśli poszukujecie Państwo wymarzonego roweru, jeśli potrzebujecie porady specjalisty i wahacie się jaki rower wybrać, to zapraszamy do nas. Doradzimy i dobierzemy właściwy dla Was rower. Wieloletnia styczność ze światem rowerów pozwala nam na skuteczne doradztwo i pomoc klientom przy zakupie  roweru. Użytkownikom już zakupionych rowerów oferujemy nasz profesjonalny serwis rowerowy SERWIS. Prosimy o kontakt. W przypadku pytań zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego.

GALERIA

Jeśli chcecie zobaczyć Państwo wnętrze naszego sklepu stacjonarnego w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 33, to zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Zdjęcia prezentują nasz sklep, asortyment rowerów oraz części zapasowych i akcesoriów. Jak widać na fotografiach, wybór jest bardzo bogaty i pozwoli każdemu z klientów znaleźć dla siebie interesujący model roweru oraz potrzebną cześć lub akcesorium.  Przedstawiamy różne grupy rowerów, rowery miejskie, rowery górskie Rowery Hemat, rowery damskie, jak również rowery z innych grup specjalizacji.

      

O SKLEPIE

Rowerami zajmujemy się od 1993r. 

Klientów z Łodzi zapraszamy na zakupy bezpośrednio do nas na ul. Rzgowską 33

Klientów z poza Łodzi zapraszamy do przejrzenie oferty w sklepie internetowym.

Posiadamy duży wybór rowerów takich marek jak KELLYS  i MERIDA. 

Serwis rowerowy prowadzimy starannie, Jeśli jakiejś naprawy nie jesteśmy w stanie wykonać dowiesz się od razu.

Staramy się naprawić każdy rower w ciągu max. 3-4 dni od oddania do serwisu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: Kellys, Merida, Accent i posiadamy bogatą ofertę rowerów tych firm. W ciągłej sprzedaży oferujemy części i akcesoria firm: Shimano, Author, Cateye, Finish Line, Accent, NEXELO, Selle Royal, Sigma i wiele innych. Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe, w zakresie naprawy rowerów, centrowania kół i innych. Atrakcyjne ceny. Oferujemy mozliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych wszystkimi kartami płatniczymi (nie dotyczy promocji, wyprzedaży oraz usług serwisowych).

SERWIS

Serwisem rowerowym zajmujemy się od 1990 roku, a to świadczy o naszym profesjonalizmie i kompetencjach. Mamy bogate doświadczenie w naprawie oraz modernizacji rowerów. Tylko u nas naprawicie Państwo rower w czasie nie dłuższym niż 3-4 dni od momentu pozostawienia go w naszych rękach. U nas wykonacie przeglądy zerowe takich rowerów jak Kellys oraz Merida, ponieważ jesteśmy ich autoryzowanym przedstawicielem. Do naprawy rowerów używamy tylko najlepszych narzędzi oraz części zamiennych m.in. takich firm jak Shimano, KMC, Accent i inne. Wykonujemy takie usługi jak:

  • wymiana i konserwacja suportów
  • regulacje hamulców
  • konserwacja piast
  • konserwacja oraz wymiana sterów
  • regulacje przerzutek
  • centrowanie kół
  • wymiany osprzętu
  • i wiele innych usług.

Zapraszamy do korzystanie z serwisu rowerowego Hemat, najsprawniej działającego serwisu w Łodzi.